Najnowsze komentarze

Aurora 3 dni temu Brownie bezglutenowe
@MariaOczywiście! Też robiłam i wyszło wspaniałe😊
Agata i Michalina 4 dni temu Babeczki czekoladowe z płynnym środkiem
Córka użyła większych foremek - wyszło 6 babeczek (na zdjęciu 5 bo nie przetrwała do sesji 😅). Piekła 17 minut i wyszły lekko bardziej przypieczone, ale środek jest wciąż płynny. 
Magda 5 dni temu Karpatka
@MelNie ilość masla a ciepła masa spowodowała ze masło sie rozpuściło i krem byl lejący. Następnym razem wstaw do lodówki na chwile i spróbuj ponownie 
Pyszniutka rolada , jedynie na przyszłość dałbym ciut mniej cukru , polecam 😉😋
Magdalena 9 dni temu Chałka
Zawsze robię tylko z tego przepisu, od kilku lat, jest niezawodny!
Tom 10 dni temu Krem Toffifee
Krem naprawdę pyszny, jedliśmy go zarówno na herbatnikach, jak i łyżeczką bezpośrednio ze słoika 😁, rewelacja 😉😋
@Madziaslabo wyrosniete ciasto
Joanna Moderator 13 dni temu Jagodzianki
@NutaDo jagodzianek zdecydowanie polecam mąkę pszenną typ 500 lub 550.
Nuta 14 dni temu Jagodzianki
czy maka pszenna zwykla czy do wypiekow drozdzowych typu 550?
Olga 15 dni temu Drożdżówki z truskawkami
Bardzo dobre polecam !
1 image(s)