Zapisz do książki
Dodaj do ulubionych
Czytaj później ...

5 Komentarzy

domwyp2

 

Najdroższe moje czytelniczki, Najdrożsi moi czytelnicy,

 

Chciałabym się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością ... ukazała się w sprzedaży moja pierwsza książka pod tytułem "Domowe Wypieki". Długie wieczory i nieprzespane noce ciężkiej pracy zaoowocowały powstaniem nowych przepisów, które zebrałam i udostępniłam Wam w wersji drukowanej i elektronicznej.

 

Najdroższe moje czytelniczki,
Najdrożsi moi czytelnicy,

 

domwyp1Chciałabym się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością ... ukazała się właśnie w sprzedaży moja pierwsza książka pod tytułem "Domowe Wypieki". Długie wieczory i nieprzespane noce ciężkiej pracy zaoowocowały powstaniem nowych przepisów, które zebrałam i udostępniłam Wam w wersji drukowanej i elektronicznej.

 

Wybrałam do niej przepisy kierująć się ważnym kryterium - aby mogły skorzystać z niej również osoby nietolerujące glutenu. Dlatego wszystkie przepisy są w dwóch wersjach - klasycznej i bezglutenowej.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Puść wodze fantazji i daj się uwieść codziennym niecodziennym smakom..

 

Dawno, dawno temu, czyli w czasach, kiedy w każdym domu przynajmniej raz w tygodniu pojawiało się pachnące, świeże, domowe ciasto, zapewne mało kto z nas doceniał, o ile lepsze i zdrowsze jest ono od tego kupionego w cukierni. Dziś ten piękny zwyczaj powoli wraca do łask, a miłośnicy ciast, ciasteczek i deserów mogą liczyć na garść inspiracji.

  • Torty i torciki na każdą okazję, czyli jak wyczarować truskawkową kulę lub ciasto w kształcie smoka
  • Serniki i inne ciasta, czyli jak zadowolić kubki smakowe wybrednych smakoszy
  • Bezy, ciasteczka, desery, pralinki, czyli jak przygotować pyszne codzienne małe co nieco

Napełnij dom aromatem świeżego ciasta!

 

domwyp2 

Książka "Domowe Wypieki" 

(wersja drukowana)

 

img kup

 domwyp-e

Książka "Domowe Wypieki" 

(wersja elektroniczna)

20% taniej

 

ebook

 

 img kup

Poprzez wysłanie formularza z komentarzem wyrażają Państwo zgodę na zapisanie w naszej bazie następujących danych: podanego imienia, adresu email (jeśli został podany) oraz treści komentarza. Dane te nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom. Na Państwa prośbę mogą uzyskać Państwo wgląd do danych zapisanych na naszym serwerze dotyczących Państwa osoby jak również zażądać usunięcia wysłanego komentarza. Więcej informacji na podstronie Polityka prywatności.
Wpisz treść komentarza...
Zaloguj poprzez ( Zarejestruj ? )
lub napisz komentarz jako gość.
Ładuję komentarz... The comment will be refreshed after 00:00.

Polub nas na ...

Początek strony