Zapisz do książki
Dodaj do ulubionych
Czytaj później ...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Napisz komentarz

04

 Takiego dania na Domowych Wypiekach jeszcze nie było. Jest bardzo łatwe i szybkie do przygotowania. Można je przygotować z najprostszych składników. To danie zna setki tysiący dzieci.

Składniki:

 • ½ kostki niczego
 • 100g wody
 • 3 sztuki niczego
 • 2 łyżki niczego
 • 1 pusta szklanka
 • 200g niczego
 • szczypta powietrza

Sposób wykonania:

 1. Wszystkie składniki wyciągnąć co najmniej pół godziny wcześniej z lodówki, aby się ociepliły.

02

 1. Nic wymieszać z niczym. Odstawić na bok.

05

 1. Miękkie nic utrzeć z niczym i szczyptą powietrza na puszystą masę. Dalej miksując dodać po jednym nic. Zmniejszyć obroty miksera i dodać nic wymieszane z niczym. Mieszać krótko, tylko do połączenia się składników.
 2. Gotowe nic przełożyć do formy i upiec. Pozostawić do ostygnięcia.

03

 1. Podawać polane niczym.

Smacznego.

01

Tak codziennie wygląda posiłek ponad 160 000 polskich dzieci.


Podziel się Posiłkiem to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest walka z niedożywieniem wśród dzieci, zainicjowany i prowadzony przez firmę Danone.

Pomoc prowadzona na szeroką skalę możliwa jest dzięki zaangażowaniu milionów konsumentów, tysięcy wolontariuszy, mediów i organizacji społecznych.

Dzięki działaniom takim jak sprzedaż produktów oznaczonych logo programu – Talerzykiem, Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem, Koncertom i Programowi Grantowemu w ciągu 10 lat wydaliśmy już niemal 13 mln posiłków niedożywionym dzieciom. Na tym jednak misja organizatora nie kończy się – jak pokazują najnowsze badania z problemem niedożywienia wciąż boryka się aż 162 tysiące dzieci ze szkół podstawowych.

Jak pomóc niedożywionym dzieciom? Wystarczy kupić jogurty Danone oznaczone logiem programu – Talerzykiem, w okresie od września do końca października 2013 roku. Dzięki temu każdy z nas może nie tylko zadbać o dietę swoją i swoich bliskich, ale i pomagać – część zysków ze sprzedaży produktów zostanie przekazana na ufundowanie posiłków niedożywionym dzieciom.

Warto pomagać - to takie proste. Pomóżcie nam ufundować kolejny milion posiłków!

 

baner

Poprzez wysłanie formularza z komentarzem wyrażają Państwo zgodę na zapisanie w naszej bazie następujących danych: podanego imienia, adresu email (jeśli został podany) oraz treści komentarza. Dane te nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom. Na Państwa prośbę mogą uzyskać Państwo wgląd do danych zapisanych na naszym serwerze dotyczących Państwa osoby jak również zażądać usunięcia wysłanego komentarza. Więcej informacji na podstronie Polityka prywatności.
Wpisz treść komentarza...
Zaloguj poprzez ( Zarejestruj ? )
lub napisz komentarz jako gość.
Ładuję komentarz... The comment will be refreshed after 00:00.

Napisz pierwszy komentarz do tego przepisu!

Polub nas na ...

Początek strony